INNOWACYJNA STREFA SEAT-A W CENTRUM BARCELONY

Cztery piętra o łącznej powierzchni 2600 metrów kwadratowych usytuowane w samym sercu Barcelony, na rogu Paseo de Gracia i alei Diagonal – SEAT zapowiada swój pierwszy concept store i oddaje prawdziwy hołd swoim katalońskim korzeniom.  Wszystko w duchu filozofii Created in Barcelona. 

19_07_2017_SEAT_in_Barcelona

Już wkrótce SEAT otworzy swój flagowy concept store w centrum Barcelony. Projekt SEAT-a będzie nie tylko wyjątkową przestrzenią ekspozycyjną hiszpańskiego producenta, ale stanie się też miejscem kreowania trendów i bijącym sercem stolicy Katalonii.

Mają się w nim obywać imprezy kulturalne, wystawy oraz koncerty; ma stanowić również przestrzeń dedykowaną pracy coworkingowej, prawdziwej katalońskiej kuchni, czy wszelkim innym aktywnościom podkreślającym więź SEAT-a z Barceloną. Projekt będzie w znacznym stopniu rozwijany i prowadzony przez firmy tworzące miejskie środowisko gospodarcze i kulturalne. Budynek otworzy swoje drzwi przed mieszkańcami miasta na koniec 2018 roku.

– Planowany concept store jest naszym hołdem dla Barcelony. Mówimy o sobie „Created in Barcelona”, powstaliśmy i rozwijamy się w tym mieście. Ta wyjątkowa strefa nie tylko zostanie naszą siedzibą w stolicy Katalonii, ale będzie również odgrywać znaczącą rolę w życiu mieszkańców miasta – mówi Luca de Meo, Prezes SEAT-a.

Doświadczenia dla kierowców

Strefa SEAT-a da także okazję poznania SEAT-a bliżej i w niecodzienny sposób. W nowym obiekcie kierowcy będą m.in. mogli dowiedzieć się więcej na temat najnowszych osiągnięć i samochodów producenta.

– Pragniemy pokazać najpopularniejsze modele SEAT-a, które zwiedzający nie tylko obejrzą na żywo, ale też lepiej poznają dzięki możliwościom technologii cyfrowej – mówi Wayne Griffiths, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu SEAT-a.

Silne więzi z Barceloną

Concept store SEAT-a w Barcelonie to kolejny dowód na zaangażowanie marki w jej rodzinnym regionie. W grudniu producent i rada miasta podpisali porozumienie na rzecz promocji innowacji, zrównoważonego rozwoju oraz tworzenia nowych miejsc pracy. W ramach umowy w kwietniu powstało już nowoczesne laboratorium, w którym rozwijane są inteligentne rozwiązania z zakresu mobilności.