Moc w wyjątkowym wydaniu – Leon CUPRA ORANGE, BLACK lub WHITE LINE

SEAT wie, jak pokazać się na drodze od najlepszej strony. Leon CUPRA wznosząc sportową wydajność i dynamiczny wygląd na nowy poziom sprawia, że każdy kierowca może poczuć się w nim jeszcze bardziej wyjątkowo.

2015_01_cupra2

Sztuka projektowania skupia się nie tylko na wyglądzie. To także umiejętność połączenia pozornie dalekich od siebie cech, jak funkcjonalność z dynamiką, a także podkreślania wyjątkowego charakteru. SEAT pod tym względem nie ma sobie równych.

SEAT w swoim najmocniejszym modelu Leon CUPRA 280 skupia się na osiągach, codziennej praktyczności i przyciągającym wzrok wyglądzie. Ta ostatnia cecha jest wpisana w geny marki i sprawia, że Leon jest mistrzem pierwszego wrażenia. Teraz design tego sportowca może wyróżniać się jeszcze bardziej dzięki pakietom ORANGE LINE, BLACK LINE lub WHITE LINE.

- CUPRA ORANGE LINE - lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu, zaciski hamulców z logo CUPRA i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze Cup Racer Orange (niedostępne dla aut w kolorze Emocion Red).

- CUPRA BLACK LINE - lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze czarnym, czerwone zaciski hamulców z logo CUPRA (niedostępne dla aut w kolorze Midnight Black).

- CUPRA WHITE LINE - lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze białym, czerwone zaciski hamulców z logo CUPRA (niedostępne dla aut w kolorze Nevada White).

Pakiety dostępne są dla mocniejszej wersji Leona CUPRA z 280-konnym silnikiem w równie wyjątkowej cenie 979 zł!

Dzięki nim Leon CUPRA 280 zyskuje nową „twarz” i więcej sportowej charakterystyki. W klasycznej czerni, świetlistej bieli lub wyścigowej pomarańczy każdy poczuje się wyjątkowo i pozna prawdziwy charakter SEAT-a. Już dziś Leon CUPRA może idealnie odzwierciedlać osobowość kierowcy.