Nowy SEAT Ibiza – co się zmieniło?

Nowy SEAT Ibiza to połączenie emocji i dynamiki. To niewątpliwie model, który zawsze przyciągał kierowców szukających praktycznego, a jednocześnie dynamicznego auta. Nowy SEAT Ibiza z licznymi zmianami zaskoczy kierowców pragnących lepiej poznać nowe wcielenie ikony hiszpańskiej marki.

VISTADIFERENT

SEAT Ibiza, który zadebiutuje w polskich salonach w drugiej połowie 2015 roku, jest wyznacznikiem nowych trendów w klasie samochodów miejskich. Ten model zyskał właśnie dawkę nowoczesności i charakteru, a zmiany stylistyczne dodały mu więcej stylu i młodzieńczej energii.

Czas na zmiany

Design zewnętrzny nowej Ibizy wciąż jest ekscytujący i dynamiczny. Auto zachowało swoją sylwetkę, a obok kosmetycznych zmian, jak nowa osłona chłodnicy i ostre załamania na masce, otrzymało reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED, które poprawiają widoczność w każdych warunkach

Jako stylowe uzupełnienie, Ibizę można wyposażyć w nowe felgi o rozmiarze 16 i 17 cali oraz dobrać jej bardziej wyraziste kolory nadwozia. Nowy SEAT Ibiza bardziej niż poprzednik pozwala także podkreślić własną osobowość. Auto oferowane jest z różnymi pakietami kolorystycznymi, które wzbogacają wygląd Ibizy oraz dodają jej energii.

Wnętrze z nową jakością

Największe zmiany najmłodszego członka hiszpańskiej rodziny kryją się jednak w jego wnętrzu. SEAT Ibiza otrzymał szereg nowych systemów multimedialnych, a także nową jakość wykończenia, którą zaczerpnięto od większego modelu Leon.

Ibiza SC jest propozycją dla osób szukających w samochodzie sportowego wyrazu i zwrotności, wersja 5-drzwiowa łączy zwartą linię nadwozia z codzienną praktycznością i bagażnikiem o pojemności 292 litrów, a kombi ST zachwyci kierowców aktywnych, którzy podróżują zawsze w komplecie (bagażnik o pojemności 430 litrów). Tak liczna rodzina Ibizy sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.