SEAT dynamicznie poszerza sieć autoryzowanych salonów

Nowe salony w Warszawie, Bydgoszczy i Zielonej Górze dołączyły do listy autoryzowanych punktów sprzedaży marki SEAT. Sieć hiszpańskiego producenta rozwija się dynamicznie – to już 22 lokalizacje na terenie całego kraju.

2016_09_15_salony

 

Nowy, rozbudowany salon w Bydgoszczy o powierzchni 220 m2 jest zlokalizowany przy ulicy Fordońskiej 353. To właśnie tam odbył się przedpremierowy i jedyny w regionie pokaz najnowszego modelu marki – SEAT Ateca.

Nowa aranżacja marki SEAT jest zdecydowanie najlepszym odzwierciedleniem emocji, jakie chcemy przekazać w architekturze salonu spośród wszystkich marek oferowanych na polskim rynku. W salonie można poczuć gorączkę hiszpańskiego słońca i temperament, a w serwisie schludny ład i porządek dający poczucie pewności, spokoju i zaawansowania technologicznego – mówi Robert Reiski, Właściciel nowego salonu SEAT w Bydgoszczy.

2016_09_15_salony1

Nowo otwarty w Warszawie salon należący do Grupy PGD SEAT Euromotor o powierzchni 276 m2 znajduje się przy ul. Krasnobrodzkiej 5. Jest to trzeci autoryzowany salon marki SEAT zlokalizowany w stolicy.

Firma PGD rozwijając współpracę z VGP inwestuje w nowe obiekty. Oddany w lipcu salon SEAT Euromotor w Warszawie spełnia najnowsze standardy, co w połączeniu z jakością obsługi musi przełożyć się na zwiększenie sprzedaży – mówi Sebastian Woźniak, Dyrektor Marki SEAT w Grupie PGD. To nie jedyna inwestycja grupy w tej marce. Nowy salon powstaje również w Krakowie – dodaje.

2016_09_15_salony2

Z kolei salon dealerski Świtoń-Paczkowski otwarto w zupełnie nowej lokalizacji, przy ulicy Zdrojowej 2b w Zielonej Górze. Są tu stanowiska obsługowe, centrum samochodów nowych i używanych, lakiernia, blacharnia i myjnia.

Nowy punkt dealerski SEAT-a to największy obiekt branży motoryzacyjnej w Zielonej Górze jak i w całym województwie lubuskim. Poza zakupem nowego samochodu, nasi Klienci skorzystają tu z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych proponowanych w motoryzacji przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń dedykowanych marce SEAT - mówi Olgierd Bielawski, Dyrektor Marki SEAT w salonie Świtoń-Paczkowski. Nasze indywidualne podejście do Klienta, doświadczenie i kompetencje pracowników z pewnością przełożą się na wypromowanie hiszpańskiego producenta w regionie.

Salony SEAT-a w nowej odsłonie 

Wszystkie obiekty zaprojektowano zgodnie z nowoczesną architekturą SEAT-a. Hiszpański producent rozwija sieć dealerską, tworząc salony przyjazne dla Klientów, a jednocześnie podkreślające korzenie marki. Spójna wizerunkowo całość sprzyja rozpoznawalności SEAT-a w Polsce. W nowo otwartych punktach dostępna jest cała gama samochodów producenta – od rodzinnej Alhambry, przez sportowego Leona, miejskiego SEAT-a Mii, nowoczesną Ibizę, aż po najnowszy model w rodzinie, będący pierwszym SUV-em w historii marki – SEAT-a Ateca.