SEAT od kwietnia jeszcze bardziej dostępny w Kredycie 0%

1 kwietnia br. SEAT wziął sobie na poważnie. Od tego dnia wszystkie dynamiczne modele spod znaku hiszpańskiej marki są dostępne z Kredytem 0%.

2015_04_08_kredyt6

Nowy telefon, telewizor czy sprzęt AGD – każdą z tych rzeczy bez problemu nabędziemy z kredytem 0%. A co, jeśli z takich zakupów wrócimy do domu nowym samochodem?

SEAT rusza z wyjątkowo ekscytującą promocją, w której wszystkie nowe modele tej marki są dostępne w Kredycie 0%. To niepowtarzalna okazja dla kierowców spragnionych emocji i wrażeń z jazdy.

Kredyt 0% został opracowany wspólnie z Volkswagen Bank oraz Volkswagen Group Polska i obejmuje wszystkie modele SEAT-a wyprodukowane w 2015 roku – od miejskiego i zwinnego Mii, przez dynamicznego Leona, aż po rodzinną i pakowną Alhambrę. Po wpłacie własnej wynoszącej 10% wartości auta, można cieszyć się oprocentowaniem 0% przez 12, 24 czy 36 miesięcy okresu finansowania lub 1,99% przez 48 i 60 miesięcy.

Akcja promocyjna SEAT-a rozpoczęła się 1 kwietnia i kończy się 30 czerwca br. To nie tylko ogromny krok w stronę nowoczesnej i wygodnej formy finansowania, ale też doskonały moment na wiosenną przesiadkę do jednego z nowych modeli SEAT-a. Dzięki takim warunkom każdy może wejść do świata dynamicznych samochodów prosto z Hiszpanii.