SEAT STAWIA NA PRZYSTĘPNOŚĆ

SEAT nieustannie rozwija swoją ofertę – nie tylko wprowadza nowe modele, ale też z równą intensywnością pracuje nad tym, aby były one przystępne cenowo. Hiszpańska marka proponuje Klientom jedną z najatrakcyjnieszych ofert finansowania na rynku. To świetny moment, aby odwiedzić salony SEAT-a!

2017_07_17_Leon

Zakup nowego samochodu to ważna chwila w życiu każdego kierowcy. Zdarza się, że rozważanie nowego auta jest wyborem pomiędzy emocjami a rozsądkiem. Za sprawą innowacyjnych rozwiązań finansowania SEAT pokazuje jednak, że zakup nowego auta wcale nie musi być sztuką kompromisu, a nowe, dynamiczne samochody w gamie hiszpańskiego producenta są na wyciągnięcie ręki.

Proste zasady

Moc Trzech Zer to rozwiązanie umożliwiające zakup nowego SEAT-a w systemie ratalnym przy 0% wkładu własnego, 0% prowizji i 0% odsetek – nabywca spłaca zatem raty wartości samego auta, a ponadto może nim wyjechać z salonu bez żadnej wstępnej wpłaty ze swojej strony.

Kredyt Moc Niskich Rat to natomiast system przypominający abonament, jaki np. płacimy za telefon lub internet. Przy wkładzie własnym 0% oraz 0% odsetek kierowca wyjeżdża z salonu nowym autem, które użytkuje przez okres 36 lub 48 miesięcy. Po tym czasie może wymienić samochód na nowy bądź – jeśli chce zachować swoje auto – spłacić jego wartość w ratach lub jednorazowo.

Flagowy Leon dostępny jest już od 508 zł miesięcznie – dodatkowo w racie zawarte jest pełne roczne ubezpieczenie OC/AC/NNW, z którym można czuć się bezpieczniej na drodze. Okres kredytowania w tej ofercie to 3 lub 4 lata.

– Wprowadziliśmy również atrakcyjną ofertę odkupu – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR SEAT-a. – Jest ona skierowana do Klientów, którzy zdecydują się zostawić swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu, dokonując zakupu nowego SEAT-a. Niesie to ze sobą trzy istotne korzyści – po pierwsze, nie trzeba już przejmować się sprzedażą auta. Po drugie, w ramach oferty Klient dostaje rabat kwotowy na nowy samochód. Po trzecie, jeśli przyjedzie do salonu SEAT-em, otrzyma od dealera dodatkowy rabat lojalnościowy w wysokości 6% – dodaje.

Z obu ofert można skorzystać podczas zakupu każdego z modeli hiszpańskiego producenta – łącznie z nową generacją legendarnej Ibizy, najmocniejszym seryjnie produkowanym Leonem CUPRA, a także przestronną Alhambrą. Dzięki innowacyjnemu finansowaniu SEAT-a każdy może wyjechać na wakacje nowym autem z salonu.