WYBIERZ NAZWĘ NOWEGO SEAT-A – MOŻNA JUŻ ZGŁASZAĆ POMYSŁY!

Rodzina SUV-ów SEAT-a powiększa się. Do modelu Ateca dołączą crossover Arona oraz trzeci, duży SUV. Każdy miłośnik motoryzacji może od dzisiaj zgłosić swój pomysł na jego nazwę, za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Hiszpański producent czeka na propozycje do 22 czerwca.

2016_06_16_ateca

Hiszpański producent ogłosił właśnie konkurs na nazwę nowego, dużego SUV-a. Model dołączy do SUV-a Ateca oraz Arona i uzupełni ofertę producenta w tym segmencie. Premiera 7-miejscowego auta zaplanowana jest na 2018 rok. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są od 7.06 do 22.06 za pośrednictwem strony internetowej: www.seat-auto.pl/samochody/nowy-duzy-suv/seeking-name.html.

Nowa nazwa, poza nawiązaniem do ojczyzny producenta, powinna odzwierciedlać charakter nowego samochodu. Spośród nadesłanych propozycji zespół ekspertów wybierze najciekawsze. Z nich, w drodze głosowania, zostanie wybrana nowa nazwa trzeciego SUV-a w ofercie SEAT-a. Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 października. Hiszpański producent zaprasza do zabawy wszystkich miłośników motoryzacji – na zwycięzcę konkursu czeka nagroda-niespodzianka.