JESZCZE WIĘCEJ SEAT-A W TRÓJMIEŚCIE – RUSZA NOWY SALON PLICHTA W GDAŃSKU

21 października swoje drzwi dla Klientów otworzy nowy punkt dealerski SEAT-a w Gdańsku. W salonie Plichta miłośnicy dynamicznych aut wybiorą swojego nowego SEAT-a oraz skorzystają z usług serwisu. To już drugi w Trójmieście i 23. Autoryzowany Punkt Sprzedaży marki w Polsce. Dodatkowo dla poszukujących aut z hiszpańskim temperamentem, dealer przygotował liczne atrakcje przez cały miesiąc od dnia otwarcia nowego punktu.

Na ekspozycji zostanie zaprezentowane 8 samochodów, w tym najnowszy SUV hiszpańskiego producenta – SEAT Ateca. Do dyspozycji klientów będzie także profesjonalny serwis. Obiekt na Szadółkach został zaprojektowany zgodnie z nowymi standardami architektonicznymi SEAT-a.

Na odwiedzających nowy salon Plichta w Gdańsku czekają atrakcje: hiszpańskie smakołyki, specjalne oferty serwisowe, a dla najmłodszych – kinowe soboty.


Weekend z SEAT-em Ateca


VISTADIFERENT

 Gdański salon Plichta to nie jedyne miejsce, które powinni odwiedzić fani samochodów SEAT-a. Na zaciekawionych pierwszym SUV-em hiszpańskiego producenta czeka specjalna ekspozycja w Centrum Handlowym Morena.

Dodatkowo, pomiędzy 10 a 24. października będzie można wziąć udział w konkursie, z nagrodą w postaci SEAT-a Ateca na weekend – oczywiście z pełnym bakiem.


Szczegółowe informacje odnośnie nowego salonu znajdą Państwo na stronie www.